Laatste wedstrijd weekend competitie!

Zondag 29 januari is alweer de laatste competitie wedstrijd van dit seizoen.

BC Erica 1:
Het eerste team moet tegen BC Lewenborg 3. De wedstrijd begint om 13:00uur.
Erica is koploper in de poule maar BC Leek, de nummer twee, heeft maar 1 puntje achterstand. En met nog maar 1 wedstrijd te gaan wordt hetĀ een spannende wedstrijd. Kom dus allemaal onze kampioenen aanmoedigen.

BC Erica J1:
Ons jeugdteam moet tegen BC Bahosa. In deze klasse is het stuk minder spannend want Bahosa is al kampioen. Desalniettemin gaan ze nog even proberen om zoveel mogelijk punten in Erica te houden.

 

BV Bannink-Mach / BC Erica J1:
In de vierde klasse is het daar in tegen wel weer spannend. Ons team moet tegen de koploper BC DeĀ Racketeers uit Emmen. Zij zijn weliswaar koploper maar hebben ook een wedstrijd meer gespeeld. Op papier kan ons team dus nog kampioen worden. De laatste wedstrijd wordt volgend weekend gespeeld, in Coevorden.

Tot zondag allemaal!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *